İletişim

Hükümet Konağı Karşısı

Tarım Kredi Koop. Arkası No: 8

48640 ULA-MUĞLA


Tel:

0 252 242 2 242

0 532 365 34 15

0 505 558 37 93

0 543 302 40 37

Email: bilgi@ugurevler.com

Hakkımızda

Erge İnş. San. ve Tic. Ltd. Şirketi imtiyaz sahibi ve şirket müdürü Uğur Zeki KARSLIOĞLU 1978 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinden Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak mezun oldu. Türkiye Elektrik Kurumu Elazığ Keban İşletme Grup Müdürlüğünde Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yaptığı Elektronik İşletme ve Bakım Mühendisliği hizmetinden sonra askerlik görevini takiben T.E.K Ankara Akköprü Elektronik Laboratuarında çalışmaya başladı. 1987 yılında Başmühendis iken Karadenizlilerin tipik mesleği inşaat sektörüne atılmak üzere görevinden istifa etti.

1999 yılına kadar geçen süre içerisinde, Genel Koordinatörlüğünde; Ankara ve Kırıkkale’de onlarca İlköğretim Okulu, Ankara Elmadağ’da spor kompleksi (otel, kapalı spor salonu, futbol sahası tribün inşaatı), Kırıkkale’de olimpik yüzme havuzu (kaba inşaatı), Kırıkkale Jandarma Alay Komutanlığı kompleksi, İstanbul’da Kiptaş’a İkitelli ve Sarıyer’de konutlar, İstanbul Ataköy’de Emlakbank’a İlköğretim Okulu, Ankara’da özel konutlar ile Ortaklığında; ilköğretim okulu ve lise inşaatları gerçekleştirdi.

2000 yılında alt yapı projelerine giren Uğur Zeki KARSLIOĞLU, Nata İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin adı altında İller Bankasına Samsun Terme Evci’de Su Arıtma Tesisi ve Su Şebekesi inşaatı yaptı.

2000 yılında kurdurduğu ve sonradan devir alıp müdürlüğünü de üstlendiği Erge İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. vasıtasıyla Muğla Ula’da Konut inşaatları yaptı.

Ula Uğurevler Öğrenci Evleri, Erge İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından inşa edilmiştir.

Huzurlu Bir Tatil için Kiralık Daireler
Bahçeli, Lüks Daireler

Konutlarımızı görmeden karar vermeyiniz...

Evlerimizin Özellikleri
ERGE İNŞAAT

Evlerimizin proje özelliklerini, daire planlarını görmek için;

http://www.ergeinsaat.com.tr/proje.htm

adresine tıklayınız.

Konum

İl merkezine, Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi turizm merkezlerine kolay ulaşım...